Garaj

MotoX Garaj Hakkında

Motocross & Enduro kullanabilmek için bir motosiklete ve gerekli ekipmana sahip olmak yetmez. Motosikletin temizliği, parkura taşınması, bakımı, garajı gibi birçok ihtiyacı da beraberinde getirir. MotoX Garaj, bu tür ihtiyaçları gidermek ve bu spordan alınacak keyfi en üst noktaya çıkarmak için kurulmuştur.

MotoX Garaj, sadece motosikletinizi muhafaza edeceğiniz bir garaj değildir. İstanbul Avrupa Yakası Maslak’ta bulunan MotoX Garajı, Belgrad Ormanı’na ve Motocross & Enduro yapmak için uygun olan birçok parkura oldukça yakındır.
MotoX Garaj hizmeti; motosikletinizin muhafazası, parkur sonrası temizliği ve bakım hizmetlerini kapsamaktadır.

Parkur Sonrası Bakım Hizmetleri:

Parkurdan gelen motosikletler önce yıkanarak çamurdan arındırılır, sonrasında hava filtresi ve zincir bakımı ile birlikte genel kontrolden geçirilir.

Yapılan kontrollerde rastlanılacak olan eksiklikler araç sahibine bildirilir ve onayı ile sorunlar giderilir.

Unutmamak gerekir ki, ormanda tek başına motosiklete binmek bir hayli risklidir. Bu yüzden ‘MotoX WhatsApp’ grubuna dahil olabilir ve garaj grubumuzla sürekli iletişim halinde olup motosikletinize binmek istediğinizde size eşlik edecek olan arkadaşlar ile beraber motosikletinizebinebilirsiniz. Ayrıca Şampiyonlar Şampiyonu Şakir Şenkalaycı ile birlikte sayısız orman parkurunda turlayıp, kendisinin engin deneyimlerinden faydalanarak kendinizi geliştirme şansı da sizleri bekliyor olacaktır.


Aylık Garaj Kirası

Aylık Kira750 TL

  • 24 Saat Garaj Hizmeti
  • Yıkama Hizmeti
  • Zincir bakım Hizmeti
  • Genel Kontrol Hizmeti
Bilgi İçin